Uygulamalarımız İçin

BİZ SİZİ ARAYALIM

Sıkça Sorulan Sorular

Adaptif Öğrenme yöntemleri ve Oyunsallaştırma tekniği kullanarak oluşturduğumuz kişiye özel yazılımlar ile Hızlı Okuma - Anlama , Dikkat ve Odaklanma, Bilsem Sınavlarına Hazırlık, Mizac Testi, Ajanda Eğitim Koçluğu, Öğrenci ve Ebeveyn Atölyeleri alanlarında hizmetler sunuyoruz.

Bu hizmetler; her biri ayrı bir yazılım üzerinden ilerleyen, kişinin becerilerini kalıcı olarak geliştiren hizmetlerdir. Bu uygulamalar online veya grup halinde değil yüzyüze, birebir yapılmaktadır.

Kurumlarımızda bu hizmetlere dair 1 gün ila 5 hafta arasında uygulamanın türüne bağlı değişiklik gösteren sürelerde uygulamalar yapılır.

Uygulamalarımız, heceleme aşamasını tamamlamış her yaştan birey için uygundur.

Bilgisayar ve internetiniz olması, heceleme aşamasını tamamlamış olmanız yeterlidir.

Uygulamalarımız sayfamızdan size uygun planı seçebilirsiniz. Detaylarını inceleyebilirsiniz.

Şubelerimiz sayfamızdan lokasyonlarımızı görebilirsiniz.

Adaptif Öğrenme Becerileri geliştirilerek refleks haline getiriliyor. Uygulamalarımız tüm talimatlara uyulması halinde %100 gelişim garantili olup, tüm talimatlara uyulmasına rağmen gelişim sağlanamadığı hallerde %100 ücret iade garantilidir. Bu garanti uygulama satış sözleşmesindeki şartlara bağlıdır.

Burada kazanacağınız becerilerin ne kadar etkin kalacağı kullanıcının kendisine bağlıdır. Kolay anlaşılır bir örnek ile izah etmek gerekir, Dijital Nesil Akademisi olarak biz size %100 öğrenme garantili bisiklete binmeyi öğreteceğiz. Bunu öğrendikten sonra siz ne kadar sık bisiklete binerseniz o kadar refleksleriniz gelişecek ve kalıcı bir beceri haline gelecektir.

Refleks kazanımı belirli bir becerinin tekrar tekrar yapılmasıyla o beceriyi yapmakta olan organımızın veya organlarımızın düşünme yöntemiyle beynin harekete geçerek işlev görmesi anlamı taşıyor. Kısaca örnek vermek gerekirse; bağcık bağlamak, ıslık çalmak, bisiklete binmek, yüzmek, düğüm atmak, top sektirmek vb gibi becerilere verdiğimiz genel isimdir.

Size Yardımcı Olalım

Herhangi bir sorunuz varsa, talebinizi bırakın: tüm sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarız.