Uygulamalarımız İçin

BİZ SİZİ ARAYALIM

Hakkımızda

Dijital Nesil Akademisi, teknoloji ve dijital dünyayı daha iyi anlamak ve kullanmak isteyenlere yönelik dijital yazılımları sunan bir platformdur. Akademimiz, bireylere dijital eğitim yazılımları eşliğinde kaybedilmeyen beceriler kazandırmayı amaçlayarak, geleceğin dünyasında başarılı olmalarına yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Hızlı Okuma ve Anlama

Hızlı okuma becerisini kazanmak için pratik yapmak ve bu süreçte uygulanan yöntemler önemlidir. Etkili okuma stratejilerini öğrenmek ve düzenli alıştırmalar yapmak doğru, anlayarak okumayı geliştirmek için önemli adımlardır.

Dikkat Eğitimi

Dikkat eksikliği, dağınıklığı, odaklanma problemi, konsantrasyon eksikliği yaşayan kişilerin bu becerilerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz. Geliştirdiğimiz eğitim yazılımlarımız ile geleceğe, yeniliğe odaklanıyor, tüm bu sorunları geride bırakıyoruz.

Bilsem

Bilsem tablet grup tarama sınavlarına hazırlık aşamasında, yazılımlarımız aracılığı ile 2500 soru çözümü ile çocuklarımıza sınav soru çözme refleksi kazandırıyoruz. Bu sayede çocuklarımızı sınava analitik düşünme becerileri yüksek motivasyon ile hazırlıyoruz.

GÜCÜNÜ KEŞFET
Kötü okuma alışkanlıklarından kurtul.

DNA eğitim yazılımı ile bisiklete binmek, ıslık çalmak, yüzmek, yürümek konuşmak,parmak şıklatmak vb gibi motor becerilere dayalı kazanımlar elde etmenizi sağlar. Böylelikle yazılımı kullandığınz süre zarfında edindiğiniz beceriler kalıcı hale gelir. Gelişiminizin %100' ü bizim sözümüz fazlası sizin hayal gücünüz.

DNA

DNA Uygulama Asistanımız Olmak İster Misiniz?

Sıkça Sorulan Sorular

Adaptif Öğrenme yöntemleri ve Oyunsallaştırma tekniği kullanarak oluşturduğumuz kişiye özel yazılımlar ile Hızlı Okuma - Anlama , Dikkat ve Odaklanma, Bilsem Sınavlarına Hazırlık, Mizac Testi, Ajanda Eğitim Koçluğu, Öğrenci ve Ebeveyn Atölyeleri alanlarında hizmetler sunuyoruz.

Bu hizmetler; her biri ayrı bir yazılım üzerinden ilerleyen, kişinin becerilerini kalıcı olarak geliştiren hizmetlerdir. Bu uygulamalar online veya grup halinde değil yüzyüze, birebir yapılmaktadır.

Tümünü Gör